"Život se musí žít, ne přežívat!"

ADK

27. dubna 2006 v 11:19 |  zajímavosti
Co je ADK?
Asociace dýmkařských klubů (ADK) České republiky sdružuje v současné době 27 klubů. Je to zájmové sdružení jednotlivých klubů, které pod touto hlavičkou schválila valná hromada v říjnu 2000 v Třebíči. Do té doby to byla Asociace pipe clubů ČR.
Činnost ADK je zaměřena na organizaci akcí, podporujících sběratelství dýmek, soutěží v pomalém kouření dýmek, pořádání výstav, zájezdů, exkurzí a přednášek, popularizaci kouření dýmky a objektivní informování o dýmkách na veřejnosti.
Členství v ADK je dobrovolné a činnost neslouží za účelem zisku. ADK řídí pětičlenné prezidium, volené valnou hromadou. Členství v ADK je kolektivní, individuální a čestné. Člen ADK má právo se zúčastnit všech akcí pořádaných Asociací , včetně valné hromady, kde je zastoupen prezidentem svého klubu. Člen ADK - klub - má právo pořádat soutěže a další akce pro ostatní členy ADK.
V současné době je prezidentem ADK člen Královehradeckého klubu Pavel Jelínek, sídlem ADK je Hradec Králové.
V případě zájmu o členství v ADK (klub nebo jednotlivec) se zájemce může obrátit na tajemníka ADK Ing. Jana Cetkovského, Neumannova 1, Olomouc, 772 00 (tel/fax: 585 233 439).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr Hejný Petr Hejný | E-mail | 16. února 2007 v 0:52 | Reagovat

Vážení přátelé,

vzhledem k tomu,že jsem kuřák dýmky,

chtěl bych Vám nabídnout ubytování v turistické ubytovně ve velmi pěkném prostředí ploché dráhy Divišov,třeba na nějaké Vaše setkání ADK.

Prosím zašlete mi Vaši mail adresu,abych Vám mohl nabídku zaslat.

Předem děkuji.

Petr Hejný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.