"Život se musí žít, ne přežívat!"

Ještě jednou logo

22. ledna 2007 v 11:10 | Bobr |  aktuálně
Ahoj kamarádi,
na zákaldě důvěry do mne vložené schválením mého návrhu loga SKKD na posledním zasedání, jsem (přiznávám že svévolně a bez předchozího projednání) oslovil profesionálního designera a požádal ho o pomoc s naším logem. Jak to tak bývá u umělců a designerů, jejich pohled na věc je vždy jiný, než zadání. Kdyby se však drželi striktně zadání asi by nikdy nevzniklo noc kreativního, uměleckého či designově nápaditého. No prostě zadal sem to a výsledek je dle mého názoru absolutně skvělí, i když se od původně schváleného návrhu dost odlišuje.
Z pozice autora původně schváleného návrhu si dovoluji prezídiu SKKD předložit návrh na přehodnocení rozhodnutí. Znak můžeme mít jen jeden a já si osobně myslím, že ten nově navržený je vydařenější než ten můj.
Vzhledem k tomu, že se asi hned tak nesejdeme v plné sestavě, dávám hlasovat o tomto grafickém návrhu elektronickou formou prostřednictvím "přidat komentář".
Návrh usnesení prezídia SKKD:
Prezídium SKKD schvaluje nově předložený grafický návrh loga (viz níže) jako oficiální znak SKKD a ukládá členu Bobrovi, aby zpracoval manuál pro užití loga. člen Bobr taktéž zajistí rozeslání loga a manuálu v elektronické podobě všem členům SKKD.
původní návrh:
nový návrh:
nový návrh v negativu:
Poznámka autora nového návrhu loga (grafika):
"Ahoj Jirko, posílám ti k náhledu návrh loga SKKD dle naší domluvy. Z mnoha variant, které jsem vytvořil, jsem vybral právě toto, dle mého nejlepší! Snažil jsem se hlavně o grafické propojení písmena S a grafického vyjádření dýmu. A hlavě o to, aby logo bylo pokud možno jednobarevné, jednoduché a i v negativu neměnilo svůj výraz. Snad budete spokojeni."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 redakce SF redakce SF | 24. ledna 2007 v 21:55 | Reagovat

Nový návrh je moc pěkný. Za ty prachy, ještě aby ne. Myslím, že se to povedlo.Omlouvám se za počáteční nedůvěru v profesionální zpracování. Takové logo, je už ale také závazek. A taky nevím, jak to vysvětlit čtenářům SF, že vítězný návrh byl změněn, ale je fakt, že k lepšímu. Připojuju se ke kladnému schválení :o? Strýc

2 Miloš Miloš | 26. ledna 2007 v 12:08 | Reagovat

Kamarádi,

oceňuji Bobrovu iniciativu a myslím si, že nový návrh loga SKKD od profesionálního návrháře je opravdu dobrý a přikláním se k tomu, aby byl přijat a oficiálně používán.

Miloš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.